Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

  • Share this:
Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

SEX TECH przebył długą drogę w ciągu ostatniej dekady – nie tylko pod względem akceptacji i uznania społecznego, ale także innowacji. Dawno minęły czasy niezgrabnych, różowych plastikowych króliczków i zabawek erotycznych, które przypominają duplikaty figurek. Dzisiaj’ zabawki zostały zaprojektowane przez instruktorów seksualnych, lekarzy i kilku ludzi na świecie najlepsi seksuolodzy. Są wyposażone w najwyższej jakości silikon medyczny, trwałą łączność Bluetooth, programowalne wzorce rezonansu i wiele silników elektrycznych, a wszystko to stworzone, aby pomóc Ci dobrze się bawić.

Tam’ Kupowanie odrobiny dodatkowej pielęgnacji nigdy nie jest trudne. Są to najskuteczniejsze zabawki erotyczne, wibratory, mądre wibracje, indywidualne masażery i akcesoria, z których każdy oferujemy osobiście sprawdziłem. Tam’ jest tu coś dla każdej osoby, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów jest’ nie zawsze uwzględniało płeć, ale podeszliśmy do badań przesiewowych z nastawieniem włączającym płeć, badając je z uwzględnieniem różnych obszarów narządów płciowych, ciał i towarzyszy.Czytać o zabawki erotyczne analne Na stronie internetowej

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze różne inne przeglądy związane z sypialniami, w tym Ideal Vibes, Finest Lubes, Best Cushions i Best Audio Machines.

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Przemysł technologii seksualnych uzależnił nas od myślenia o zabawkach w kategoriach mężczyzny i kobiety, penisa i pochwy, jednak’ jest uproszczone i niewiarygodne, ale przyczynia się do szerszej opowieści o partnerstwie między genitaliami a seksem. To’ jest nieprzydatne i mam co do tego wiele przeczuć. Postanawiamy zachować jak największą pewność i użyć terminów anatomicznych do opisania konkretnych obszarów erogennych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część kanału pochwy. Obejmuje wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze, cewkę moczową i łechtaczkę. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erotycznych w sromie i stanowi ona’ jest znacznie większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się po obu stronach kanału pochwy, czyli tam, gdzie się znajdujesz. znajdę punkt G – obszar promowany przez zabawki zakrzywione w kierunku przodu ciała.

Phallus jest tym, co’ jest powszechnie określany jako trzon penisa i obejmuje wiele obszarów erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, ogólnie określany jako „bdquo;” bdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek komórek łączących na dnie żołędzi, który może być szczególnie wrażliwy na ukierunkowaną stymulację. Wreszcie odbyt jest, cóż i do cholery; to” to odbyt. Odbyt to część wewnętrzna, która przylega do odbytu. Obie te lokalizacje mogą być wrażliwe na stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

Dla osób urodzonych z fallusami istnieje’ Poniżej znajduje się dodatkowy obszar erotyczny: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi strukturami penisa a odbytnicą i można się do niego dostać za pomocą zabawek zakrzywionych w kierunku przodu ciała.

Idealny klimat dla każdego typu ciała

Dame Dip

Znasz stwierdzenie „bdquo; Na początku jesz oczami?” Zakładam, że jest to szczególnie odpowiednie do zabawek erotycznych. Wygląd i atmosfera zabawki erotycznej muszą być dla mnie niezbędne; jeśli tak nie jest to coś przyjemnego do oglądania, myślę Raczej nie będę chciał się z tym zadawać. Dama’ Dip, podobnie jak wiele innych zabawek tej firmy, jest świetny do sprawdzenia. Ma wspaniałe odcienie, takie jak chłodny, uspokajający barwinek i rumiana, trwała śliwka. Czuje się zmysłowo w dłoni, we wszystkich konturach i zagłębieniach, z niewielkim wierzchołkiem w obiekcie, który stymuluje cechy sromu lub wędzidełka. Z boku przypomina trochę język, który jest dodatkowo bezczelny.

Dip to łatwa zabawka. To jest to wodoodporna obudowa pokryta silikonem i cicha. Używanie go to przyjemność, czuć go w dłoni i wewnątrz ciała. Tam” to stopień połysku i designu, którego po prostu nie widać w zabawkach, które są tak samo ekonomiczne jak Dip.

Idealna zabawka do ssania dla większości osób

Zabawka Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse

Satisfyer Pro 2 Gen 3 zasługuje na swoją nazwę. To jest jest elastyczny, mocny i niezwykle delikatny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest o wiele łatwiejszy do zrozumienia niż poprzednie wersje. Wszystkie przełączniki są dogodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, idealnie w miejscu, w którym zwykle lądują palce.

To to ulepszona wersja wypróbowanego i prawdziwego projektu i na to wygląda. „Jest pewien stopień staranności i kunsztu podczas opracowywania tej zabawki, który cenię. Usta można zdjąć, więc można je wyczyścić lub wymienić na zupełnie nowebdquo; ciekłe powietrze usta – imituje uczucie stukania, silniejsze niż uczucie ssania lub pulsowania powietrza, co jest zabawną zmianą szybkości. Gen 3 dodatkowo posiada wbudowaną funkcję rezonansu. Trzeci włącznik zabawki powoduje przełączanie wzorców wibracji, które mogą zwiększyć liczbę punktów, gdy… jestem w centrum uwagi.

Najlepsza zabawka z przyssawką Deluxe

Statek wycieczkowy Lelo Sona 2

Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli jesz” Nigdy wcześniej z nich nie korzystałem i po przetestowaniu wielu z nich mogę z całą pewnością stwierdzić, że Sona 2 Cruise to absolutnie najlepsza zabawka ssąca klasy premium na rynku. To jest po którą sięgałam także poza godzinami seansu. Korpus idealnie pasuje do mojej dłoni, przełączniki znajdują się w obszarach, które mają sens, a jego mocna strona pozwala dopasować się do niemal każdego rodzaju preferencji.

Część nazwy statku wycieczkowego opisuje Lelo’ Nowoczesna technologia Cruise Ship Control–– która sprawia, że ​​intensywność zabawki wzrasta, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to mądra zabawka erotyczna i to moja główna rekomendacja dla każdego, kto chce spróbować czegoś zupełnie nowego.

Najlepszy wibrator w sztyfcie

Magiczny kij Mini

Początkowy Magic Stick był ciągle trochę duży. A także podłącza się go do powierzchni ściany, a ja nigdy nie miałem doświadczenia seksualnego, które byłoby lepsze dzięki obecności kabla rozszerzającego. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest Jest malutki, łatwo mieści się w jednej dłoni i nie jest aż tak ciężki. Można go ładować, więc nie ma potrzeby grzebania w telewizji kablowej podczas oglądania. ponownie go używam. Ponadto za dodatkową opłatą wykorzystuje charytatywną baterię o czasie pracy wynoszącą 2,5 godziny.

Szeroka główka pałeczki zapewnia dudniący rezonans, który zaczyna się dość delikatnie i stopniowo wzrasta, aż do siły, którą można poczuć w zębach. Jednak poniżej dzieją się 2 wspaniałe rzeczy. Po pierwsze, dudniąca głowica wibratora jest odizolowana od reszty drążka, dzięki czemu nigdy nie powoduje zmęczenia ani drętwienia ręki po potrząśnięciu. Po drugie, kształt głowy sugeruje, że możesz wykorzystać poziomą końcówkę lub boki do stymulacji szerokich obszarów dowolnego rodzaju obszaru erogennego, jednakże możesz wykorzystać bok do zaskakująco precyzyjnego i ukierunkowanego podniecenia. Dość powiedzieć, że Magic Stick Mini to jeden z moich nowych i ulubionych urządzeń.

Najlepszy twórca seksu dla większości ludzi

Dolar Motorbunny

Zwykle istnieją dwa rodzaje domowych maszyn do seksu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu ramienia pchającego robota i te, na których siedzisz jak na siodle, podczas gdy on potrząsa siedziskiem i przymocowaną zabawką. Dolar Motorbunny ma podwójne cło. To jest to sprzęt w stylu Sybian, który może również być napędzany.

Dolar ma wibrujące siedzisko z zamocowaniem do zabawy ustawionym pionowo i umożliwiającym ruch w przód i w tył. Za pomocą dołączonego kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i szczerze mówiąc, dostarcza on wrażeń, których naprawdę nie możesz osiągnąć”. nie otrzymać od żadnego innego rodzaju zabawki. To absolutnie wyjątkowe doświadczenie. Podwójna wydajność sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdej osoby zainteresowanej sprzętem do seksu w domu, ponieważ niezależnie od tego, te rzeczy są kosztowne. Dzięki temu zyskasz co najmniej dwa razy więcej z każdej wydanej złotówki.

Najlepsza atmosfera grindowania

Przyjemna fabryka Laya III

Wiele zabawek erotycznych zaprojektowano z myślą o infiltracji, a Laya III skupia się wyłącznie na nacisku zewnętrznym. Możesz położyć się na brzuchu, otaczając strefy erotyczne bańkami, lub możesz wybrać opcję przenośną. Wrażenie jest wyjątkowe, ponieważ zabawka wibruje ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być intensywne, jednak dzięki siedmiu różnym prędkościom i trzem różnym programom możliwa jest dodatkowo delikatna stymulacja. Cenię sobie także zamek podróżny, więc moja torba podręczna nie spełnia moich wymagań t zaczyna się grzmot o jego niepodległości.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” początkowe Tenuto, dość duża i niezgrabna zabawka erotyczna, stworzona w celu powiększenia fallusa i okolic. Dwie osoby w grupie faktycznie sprawdziły starą wersję i stwierdziły, że jest ona nieco niewygodna. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe rozwiązało kilka z tych problemów i sprawiło, że zabawka stała się znacznie lepsza.

Nowa odmiana ma znacznie mniejszy rozmiar (dlategobdquo; Mini rdquo;-RRB- i działa jak pierścień fallusa z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Owija się wokół podstawy fallusa i ma trzy drżące silniki elektryczne – 2 po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, ale wystarczająco elastyczny, aby wygodnie dopasować się do pionowego fallusa. Recenzent WIRED, Eric Ravenscraft, twierdzi, że najlepiej sprawdza się w pojedynkę użyj seksu penetrującego, podczas którego rozluźni się (i wibruje) pomiędzy tobą a partnerem. Możesz zarządzać tym za pomocą aplikacji, dzięki czemu nie będziesz musiał zawracać sobie głowy próbą wsunięcia ręki między ciebie a towarzysza aby zmienić szybkość lub intensywność.

Przyjazny szklany wibrator

Kindred Czarny Fioletowy Szklany Dildo Księżnej

Kindred Black’ Katalog dobrego samopoczucia seksualnego jest pełen luksusowych przedmiotów, takich jak Violet Lady, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długie tło. oni” są bezpieczne i nieprzepuszczalne, dlatego też” są łatwe w czyszczeniu, a ponadto’ jest o wiele bardziej odporny, niż można by się spodziewać. Gładka konsystencja dobrze radzi sobie z wyborem lubrykantów, zapewniając gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy… ponownie sam lub z partnerem. Niemniej jednak nie jest rozszerzony, więc jest… nie jest bezpieczny do użytku analnego. Dodatkową miłą cechą szklanych zabawek erotycznych jest to, że mogą tworzyć stylowy wygląd, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Pożądaj atmosfery Vesper

Zabawki erotyczne często umieszcza się w szafach, szufladach i ukrytych miejscach, aby chronić je przed wzrokiem szpiegów. Utrzymuj to w tajemnicy, chroń je; Gandalf wiedział, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ To punkt, który zakładasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazda Wieczorna. Vesper od Crave to smukły, mocny wisiorek, który jako wyrazisty wisiorek pociąga za sobą podwójną odpowiedzialność.

Nawet jeśli nosisz’ nie nosić go na zewnątrz, to to niesamowicie zdolny mały klimat. Ma tylko dwa ustawienia rezonansu (stały i pulsacyjny), jednak jest szokująco mocny jak na tak małą rzecz, a do tego cichy szmer. Ostry kształt sprawia, że ​​jest to dobra opcja do ukierunkowanej stymulacji, a także’ jest na tyle potężny, że’ poczujesz jego rezonanse głęboko w swoim ciele. Don’ Jednak nie umieściłem go w twoim ciele. Vesper jest zabawką wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest żywy i dyskretny, modny i subtelny. Ale co najważniejsze, to’ to funkcjonalny dodatek do każdej osoby’ kolekcja.

Kieszonkowy i przyjazny

Elastyczny wibrator Dame Pom

Wystarczy spojrzeć na tę małą rzecz! To jest jest uroczy i przyjemny. Pom to jeden z moich ulubionych produktów Dame. To kieszonkowy, wodoodporny model z pięcioma wzorami wibracji, pięcioma ustawieniami intensywności i miękkim, miękkim korpusem, który dopasowuje się do szerokiej gamy obszarów erotycznych. Wibracje rozbrzmiewają w całej zabawce, niezależnie od ich pochodzenia ponownie skoncentrowany na końcówce. Dzięki temu zyskujesz ukierunkowane i szersze emocje zawarte w jednej zabawce. Eksperymentowanie z mocnymi stronami, trybami wibracji, a także sposobem dotykania ciała (lub ciała innej osoby) może być bardzo przyjemne.

Pom’ Intuicyjny, ergonomiczny kształt sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu nawet w najkrótszym czasie. Format przycisku jest prosty. Możesz z łatwością poczuć, który przełącznik jest który, bez patrzenia (duży i również), dzięki czemu możesz szybko przełączać się między trybami i intensywnościami.

Tags:
Comments
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments